ledd-ikonn

LED AYDINLATMA

Özellikli

mutfakk-ikonn

MUTFAK

Özellikli

yatakk-ikonn

DOUBLE YATAK

Özellikli

duss-ikonn

BOYDAN DUŞ

Özellikli

01.
Optimum Tiny House
Enjoy / Dış Özellikler
PROJEYE GÖRE AHŞAP YÜZEYLER THERMO WOOD, (FIRINLANMIŞ FİN ÇAMI) ELEKTRO STATİK FIRIN BOYALI GALVANİZLİ TRAPEZ SAC, SİYAH MAT 4 X 12 X 4 CAMLI ALÜMİNYUM DOĞRAMALAR VE LET DIŞ AYDINLATMA.
02.
Optimum Tiny House
Enjoy / İç Özellikler
1 + 1 ODA BÜYÜK GÖMME GARDOLAP, BOYDAN DUŞAKABİN, KLOZET, LAVABO, GENİŞ MUTFAK TEZĞAH VE LET AYDINLATMA. İÇ DUVARLAR FUGALI MARİN KONTRAPLAK, TAVANLAR FUGALI AHŞAP, TABANLAR LAMİNANT PARKE KAPLAMA.
Enjoy Plan
Küçük evinizi inşa etmek için yalnızca birinci sınıf malzemeler kullanıyoruz.
STANDART ÖZELLİKLER
RÖMORK 6.00 mt. X 2.55 mt. Boyutunda, TS EN 10305-5  TS EN 10219 Çelik konstrüksiyon karkas  2.700 kg. taşıma kapasiteli, epoksi boyalı kaplin frenli çeki oku ve torsiyon dingiller,  SCHLEGL, ALKO, KNOTT markalar (Menşei: ALMANYA) kullanılmaktadır. (stok durumuna göre herhangi biri kullanılacaktır)  02 Tip Uluslararası Kara Yolları Uygunluk Belgeli, trafik tescili yapılmış, ruhsatlı ve plakalı olarak teslim edilmektedir.
ÜST YAPI KARKAS SİSTEM TS EN 10305-5 TS EN 10219 ahşap destekli  çelik konstrüksiyon  karkastan imal edilmektedir.
DIŞ CEPHE KAPLAMA Üst yapı çelik karkas sistem yüzeyine  dış görsellerle uyumlu olacak şekilde thermowood ahşap (fırınlanmış fin çamı) Coat Coil kenet sac , trapez sac ve alüminyum kompozit panel kullanılmaktadır. Kapı ve pencere doğramaları, epoksi fırın boyalı alüminyum ısı yalıtım profilli, camlarda ısı yalıtımlı siyah mat 4+16+4 ısıcam kullanılmaktadır.
ÇATI KAPLAMA Çatı kaplaması ; projeye göre trapez sac veya  coat coil kenet çatı kaplama yapılmakta olup, çatı arasına  5 cm. 120 dansite taş yünü ısı izolasyonu uygulanmaktadır.
İÇ CEPHE KAPLAMA İç cephe duvarlar;  fugalı huş marin kotrplak kapmalama üzerine iki kat su bazlı boya uygulaması yapılmaktadır.
TEMİZ VE PİS SU TESİSAT Dış şasi altında şehir şebeke bağlantısına uygun dış temiz su girişi ve atık su dış bağlantıları bırakılmaktadır. Soğuk-sıcak su için,  PPRC boruları kullanılarak yapılmaktadır. İç Atık su tesisatı yapılmaktadır.
ELEKTRİK TESİSAT Elektrik şebeke bağlantısı için, dış şasi altı enerji giriş prizi yapılmaktadır. 220 volt elektrik tesisatı, ev tipi sigorta kutusu kullanılmaktadır. İnternet wireless için tesisat altyapısı, TV Çanak anten için, iç tesisat yapılmaktadır. Dış aydınlatma, iç aydınlatma armatürleri, priz , Isıtma ve soğutma için, 12.000 BTU klimanın ihtiyacı olan, elektrik ve mekanik altyapı yapılmaktadır.
MUTFAK Mutfak tezgahı masif meşe lam, tezgah altı ve üzeri dolap, seramik evye, batarya, let aydınlatma ve isteğe göre ankastre bulaşık makinası, buzdolabı gibi uygulamalar yapılmaktadır.
BANYO Projeye göre, Akrilik duş teknesi, duş kabini, rezervuarlı alafranga beyaz klozet ve lavabo, duş ve lavabo bataryası kullanılmaktadır.
Enjoy – Video Tanıtım